Otyliada 2017 w Aquaparku Kutno

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie wraz z Ratownictwem Wodnym Rzeczpospolitej oddział  Kutno, zaprasza do wzięcia udziału w Nocnym Maratonie Pływackim „OTYLIADA” 2017. Te nietypowe zawody odbędą się w kutnowskim Aquaparku już po raz trzeci.  Inicjatywa ta, odbywająca się pod hasłem „Cała Polska pływa z nami” ma zasięg ogólnopolski, a jej celem jest popularyzacja pływania jako dyscypliny sportowej, mającej ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka.

Tegoroczna edycja rozpoczyna się 11.03.2017r. o godz. 18:00 i kończy 12.03.2017r., nie później niż o godz. 6:00. Do 4 lutego była możliwość zapisu drogą elektroniczną na stronie organizatora, z czego skorzystało ponad 40 osób z Kutna i okolic. Obecnie na naszej pływalni pozostało 14 wolnych miejsc – zapisu można dokonać w dniu imprezy (godzinę przed rozpoczęciem) – opłata startowa wynosi 18zł od osoby. Pierwszeństwo startu maja osoby zapisane droga elektroniczną (jednorazowo może pływać do 45 osób)

Wszyscy uczestnicy „Otyliady’2017” otrzymają identyfikator i certyfikat uczestnictwa, mini-medal, a specjalnymi nagrodami na każdej pływalni uhonorowani zostaną pływacy, którzy przepłynęli najdłuższy dystans, najstarsi, najmłodsi i najliczniejsze rodziny (liczące co najmniej pięć osób). Organizatorzy ze swojej strony zapewniają napoje  oraz posiłek regeneracyjny, a także opiekę ratowników wodnych i służby medycznej.

W organizacji IV Nocnego Maratonu Pływackiego wpierają nas: LUKS Olimpia Oporów, Danio Swim oraz I Liceum Ogólnokształcące PUL im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty w Kutnie.

Regulamin:   http://www.otyliada.pl/index.php/regulamin