Złota piątka kutnowskich tancerzy w konkursie „Masz Minutę”

Do 1 czerwca trwały kwalifikacje do pokazu konkursowego zabawy „Masz Minutę”. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie przygotował dla uczestników sportowo-słodkie nagrody i bezcenny czas sceniczny podczas corocznego pikniku z okazji dnia dziecka „Rodzinny Zawrót Głowy”.

W finałowym show wezmą udział:
Marcelina Chlebna- ośmioletnia tancerka ze szkoły tańca Street Dance Studio. Marcysia jest członkiem grupy Luzik, reprezentującej nasze miasto na Ogólnopolskich Turniejach Tańca.

Julia Miklas- dziesięcioletnia tancerka, która pokłady swojej energii wykorzystuje czynnie wspierając wspomnianą grupę Street Danceowych Luzików.

Gabrysia Lemieszek- dziewięcioletnia członkini Luzików, solo tańczy od pół roku.

Alicja Reurowicz- czternastoletnia tancerka tańcząca w hip hopowym duecie z Kamilem Podorskim. Duet prowadzony przez Joannę Gąsiorowską zdobywa uznanie na ogólnopolskich turniejach tańca.

Uczestnicy finału mają 1 minutę, by podbić serce zgromadzonej publiczności. Konkurs startuje o godzinie 14:00 na scenie „Rodzinnego Zawrotu Głowy”, odbywającego się na Miejskim Stadionie w Kutnie przy ulicy Kościuszki.

Organizator konkursu: Party Projekt na zlecenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie