Komunikat KAHLPN sezonu 2019/20

Wczoraj, w sali konferencyjnej MOSiR, odbyło się spotkanie kierowników i zawodników drużyn deklarujących udział w rozgrywkach Kutnowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej sezonu 2019/20. Spotkanie rozpoczął dyrektor MOSiR Paweł Ślęzak, który poinformował zebranych o zasadniczych zmianach w regulaminie XV edycji ligi.
„Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kutnowskiego środowiska piłkarskiego dopuszczamy do gry w lidze, w każdej drużynie, czterech zgłoszonych w rozgrywkach związkowych zawodników. Jednocześnie na parkiecie może występować dwóch zawodników zgłoszonych. Zmiana ta pozwoli zawodnikom kutnowskich drużyn i drużyn z okolic Kutna na doskonalenie swoich umiejętności piłkarskich w przerwie w rozgrywkach związkowych. Nowym punktem w regulaminie jest również możliwość udziału w rozgrywkach drużyn klubowych występujących w B–klasie”- powiedział dyrektor Ślęzak.

Kierownik ligi Mirosław Krzymiński omówił najważniejsze punkty regulaminu rozgrywek i przypomniał o konieczności posiadania numerów na koszulkach.
Start ligi 17 listopada /niedziela/. Zgłoszenia w terminie do 12.11.2019 r. /wtorek/. Przypominamy, że skuteczne zgłoszenie to takie, przy którym jest wpłata wpisowego – 400 zł. Zgłoszeń można dokonywać bezpośrednio w biurze MOSiR ul. Kościuszki 26 do godz. 15.00 /pn – pt/, bądź online na adres info@mosir.kutno.pl. Wpisowe na konto:
Bank BGŻ 85 2030 0045 1110 0000 0239 2050