Ostatnie rozstrzygnięcia w „Pucharze Lata – 2017”

Zakończył się cykl turniejów w ramach „Pucharu Lata – 2017” w tenisie ziemnym. W kategorii do 45 lat  po trzech wygranych turniejach zdobywcą pucharu został Robert Winiecki /180 pkt/. O drugie miejsce w bezpośrednim pojedynku walczyli Paweł Lewandowski i Adam Jaszczak. Lepszy okazał się Lewandowski i w całym cyklu zajął drugie miejsce. Warto podkreślić, że obu Panów w ostatnim turnieju pogodziła Marta Gałka,  70-ta rakieta w Polsce, która gładko pokonała obu Panów wygrywając turniej.

Marta mimo, że grała tylko w jednym turnieju  zajęła w klasyfikacji generalnej 5 miejsce. Czwarte miejsce w tej kategorii zdobył Michał Sulej /65 pkt/. W kategorii powyżej 45 lat walka toczyła się tylko o III miejsce jako, że Andrzej Mucha /180 pkt/ wygrywając trzy turnieje zapewnił sobie pierwsze miejsce, drugi był Bogdan Świeżawski / 135 pkt/ . Trzecie miejsce wywalczył Ireneusz Kmieciak, który wygrał niedzielny turniej i z 95 pkt zajął trzecie miejsce. Czwarty był z 80 pkt Krzysztof Kowalczyk. Piąty był finalista niedzielnego turnieju Grzegorz Olczak /65/.