XIV Bieg z Forrestem

Plakat XIV Bieg z Forrestem 2015_MEDIATereny rekreacyjne nad Ochnią były w niedzielę przez kilka godzin mekką miłośników biegów. Znakomita pogoda i świetne humory zagrzewały uczestników IV Biegu z Forrestem, którego organizatorem jest kutnowski MOSiR.

Na lini startu w tym roku stanęło 156 biegaczy, którzy z uśmiechem na ustach pobiegli na dystansach od 1200 metrów po 2400 metrów! Na miejscu pojawiły się osoby, które do czynienia z imprezą miały po raz pierwszy.

– Muszę przyznać, że w tym roku startuję po raz pierwszy. Trochę biegam na co dzień i mam nadzieję, że spokojnie dam radę przebiec dystans – mówi Patryk Michalak.

 Na imprezie pojawili się również zawodnicy, którzy pojawiali się już w ubiegłych edycjach.

– Ostatnio pojawiłem się tu jako uczeń, teraz jestem nauczycielem. Mogę się pochwalić, że jako uczeń liceum i szkoły podstawowej  udawało mi się być przeważnie w pierwszej trójce. Obecnie z uczniami realizujemy projekt „Tak się bawię bez używek” i udział w zawodach jest jednym z elementów naszego programu – mówi Kamil Gałązka.

Ponadto goście mieli możliwość zbadania swojego ciśnienia, najmłodsi skorzystania z trampolin oraz dmuchanych atrakcji, zaś energii zawodnikom dodawały pyszne dania z grilla.

GALERIA ZDJĘĆ