Podsumowanie sezonu tenisowego :Deblowe Mistrzostwa Kutna 2015

eDeblowe Mistrzostwa Kutna to już tradycyjnie ostatni turniej kończący letni sezon tenisowy. Turniej rozgrywany jest na kortach Kutnowskiego Towarzystwa Tenisowego przy ulicy Filipowicza. W tym roku do rywalizacji zgłosiło się 14 par. W kategorii Open tytuł mistrzowski w grach podwójnych, po raz 10 zdobyła para Andrzej Krauzowicz/Robert Winiecki, drugie miejsce wywalczyła para Piotr Leonowicz/Piotr Miedziński, trzecie miejsce przypadło parze Marta Gałka/Arkadiusz Delik, a czwarte parze Tomasz Radzimierski/Grzegorz Stoliński.

Równocześnie prowadzone były rozgrywki w kategorii +45 lat, w której najlepsza okazała się para Andrzej Mucha/Marek Rubacha pokonując w finale parę Andrzej Simiński/Paweł Ślęzak. Trzecie miejsce przypadło parze Jarosław Czerwiński/Paweł Nagórski natomiast czwarte parze Marek Makowski/Bogdan Świeżawski. W 2015 roku na kortach Kutnowskiego Towarzystwa Tenisowego zorganizowano 14 turniejów tenisa.  Rozgrywki prowadzone były w dwóch kategoriach Open i  w kategorii powyżej 45 lat. Turnieje rozgrywane były według różnych formuł, od rozgrywek w systemie pucharowym, przez rozgrywki grupowe, na formule Grand Prix kończąc. Udział w turniejach wzięło kilkudziesięciu zawodników nie
tylko z Kutna ale i z Łodzi czy Warszawy. Od czerwca do września rozgrywana jest Kutnowska Amatorska Liga Tenisa, w której mecze rozgrywane są w grupach,  startowało w nich ponad 20 osób. Zwycięzcą całej ligi został Dariusz Mieszkowski wyprzedzając Roberta Winieckiego i Andrzeja Krauzowicza.