Dzień Dziecka w Kutnie- edycja Bezpieczne Pasje

POSTER_1024Prezydent Miasta Kutno i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie serdecznie zapraszają 05 czerwca w godzinach od 10:00 do 20:00 na festyn z okazji Dnia Dziecka w Kutnie.

„Rodzinny zawrót głowy” stał się najbardziej oczekiwanym piknikiem rodzinnym w regionie. Tegoroczna impreza, planowana od wielu miesięcy  będzie wydarzeniem wyjątkowym. Do Kutna zagości moc atrakcji- wszystkie połączy wspólny mianownik- hasło Bezpieczne Pasje.

Jak co roku organizatorzy zaplanowali imponującą liczbę urządzeń rekreacyjnych, która zapewni płynne korzystanie z atrakcji.

Tegoroczna edycja „Rodzinnego Zawrotu Głowy” oprócz integracji rodzin, quizu wiedzy o Euro 2016 i Mini Turnieju Piłki Nożnej dla dzieci została wzbogacona o specjalny blok tematyczny- „Dziecięce Pasje w Kutnie”. Gośćmi specjalnymi, którzy opowiedzą o możliwościach rozwijania bezpiecznych pasji w Kutnie będą: Joanna Zielińska założycielka Street Dance Studio, Dominik Tomczak prezes Klubu Sportowego KS Kutno, oraz przedstawiciel Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej.

Wstęp na piknik jest bezpłatny.

Sponsorzy: Hoop Polska, Alsen, DS Smith Packaging, Brico Marche, Pini Polonia, Cukiernia Wasiakowie, Sirmax, Mavex, Polfarmex, MPC, McDonalds

Organizatorzy: Kutno Miasto Róż, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Kreacja wydarzenia: Party Projekt