Gwiazdy Tańca z Gwiazdami zakończyły wielki piknik w Kutnie

Prezydent Miasta Kutno i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie dziękują za wspaniałą frekwencję podczas tegorocznego pikniku z okazji Dnia Dziecka w Kutnie.

W tym roku „Rodzinny Zawrót Głowy” odbył się pod hasłem taniec i zabawa. Oprócz robiącej ogromne wrażenie dużej liczbie dmuchanych atrakcji, do dyspozycji najmłodszych mieszkańców miasta był autodrom, karuzele, fotobudka, stoiska z pamiątkami i zaplecze gastronomiczne.

Kilka tysięcy uczestników pikniku miało szansę wzięcia udziału w skrupulatnie zaplanowanym programie scenicznym, któremu po raz 5 z rzędu „przewodniczyła” reporterka Superstacji Beata Cwalińska.

Po przekazaniu symbolicznego klucza do miasta przez Zastępcę Prezydenta Miasta Kutno- Jacka Boczkaję, Przewodniczącego Rady Miasta Grzegorza Chojnackiego i Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie Pawła Ślęzaka, przyszedł czas na część artystyczną imprezy.

Rozpoczął ją Ronald McDonald ze swoim spektaklem. Po jego występie obył się finał konkursu tanecznego „Masz Minutę”, gdzie nagrodzono pięcioro tancerzy Street Dance Studio i wręczono im paczki upominkowe zawierające nagrody od firm: Kellogg’s, Wasiakowie, Aquapark Kutno.

O 15:15 wystartował coroczny Koncert Kutnowskim Talentów, w tym roku podzielony na sety taneczne i muzyczne. Do koncertu widzowie zostali wprowadzeni krakowiakiem przez samego Jana Klimenta i Jego piękną żonę, tancerkę Lenkę Klimentovą.

Doskonała atmosfera i wspaniałe atrakcje zostały dwukrotnie przerwane przez silne opady deszczu, jednak ani widzowie ani organizatorzy nie tracili nadziei na kontynuację pikniku.

– Biorąc pod uwagę wysoki poziom odpowiedzialności za realizowane wydarzenie i priorytet  bezpieczeństwa naszych gości, byliśmy zmuszeni zrezygnować z dalszego programu pikniku i po przyjściu ulewy zakończyliśmy go około godziny 17:00. Mamy nadzieję, że nasze gwiazdy- ta małe i te wielkie, zapewniły uczestnikom dużą dawkę dobrej energii. Mimo, że umknęło nam kilka dobrych show- cieszymy się, że udało nam się zrealizować przygotowany program w większej części i już dziś zapraszamy na „Rodzinny Zawrót Głowy 2018”- komentują Dyrektor MOSiR Paweł Ślęzak i Marta Materek z agencji eventowej Party Projekt.

Sponsorzy: Kellogg’s, Grupowa Oczyszczalnia Ścieków, ECO Kutno, Polfarmex, Hoop, Alsen, DS. Smith, BRICO Marche, Pini Polonia, Wasiakowie, Mavex, MPC, Mc Donalds, MKRPAlk, Zakład Remontowo Budowlany Przemysław Wojciechowski, Farma Tech
Organizatorzy: Kutno Miasto Róż, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Patroni Medialni: ekutno.pl, KCI, TV Kutno, Radio Victoria
Kreacja wydarzenia: Party Projekt