Zapraszamy na Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka w Kutnie!

Zapraszamy na Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka w Kutnie!

Drogie Dzieci i Rodzice z Kutna i okolic! Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w tym roku w malowniczym otoczeniu Zielonej Osi Miasta Kutno, nad rzeką Ochnią. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, które zapewnią niezapomniane chwile i radość dla całej rodziny!

Data: 2 czerwca 2024 roku
Miejsce: Zielona Oś Miasta Kutno, nad rzeką Ochnią
Godziny: 11:00 – 19:00

W programie pikniku znajdą się między innymi:

Strefa Atrakcji Dmuchanych
Dla najmłodszych przygotowaliśmy wielki plac zabaw z różnorodnymi dmuchanymi atrakcjami, które pozwolą na skakanie, zjeżdżanie i wspinanie się bez końca!

Strefa Karuzel
Wspaniałe karuzele, które rozweselą każdego. Kolorowe karuzele i wesołe melodie sprawią, że poczujecie się jak w bajce!

Strefa Aktywności dla Dzieci
Różnorodne gry i zabawy, warsztaty plastyczne, a także konkursy z nagrodami, które pobudzą wyobraźnię i kreatywność najmłodszych uczestników.

Strefa Malucha
Specjalnie wydzielone miejsce dla najmłodszych dzieci, gdzie będą mogły bezpiecznie bawić się pod czujnym okiem animatorów i rodziców.

Strefa Relaksu
Dla tych, którzy chcą na chwilę odpocząć od zabawy, przygotowaliśmy strefę relaksu z leżakami, hamakami i przyjemną muzyką w tle.

Strefa Gastronomiczno-Handlowa
Znajdziecie tu bogaty wybór smakołyków, od pysznych lodów i waty cukrowej po zdrowe przekąski i napoje. Dodatkowo, będziecie mogli zakupić różnorodne pamiątki i zabawki.

Zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie i spędzi miło czas w gronie rodziny i przyjaciół. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji i dołączcie do nas w dniu pełnym zabawy, śmiechu i radości!

Do zobaczenia na Zielonej Osi Miasta Kutno nad rzeką Ochnią!

Regulamin imprezy Piknik z okazji Dnia Dziecka  2024