Dzień Dziecka 2024 – Zdjęcia

Serdeczne podziękowania dla wszystkich dzieci, które wzięły udział w Rodzinnym Pikniku z okazji Dnia Dziecka w Kutnie!

W minioną sobotę, 2 czerwca, Zielona Oś Miasta Kutno nad rzeką Ochnią zamieniła się w magiczne miejsce pełne radości i zabawy. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami i opiekunami spędziły niezapomniane chwile, korzystając z licznych atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich.


Szczególne podziękowania kierujemy do najmłodszych uczestników, którzy z ogromnym entuzjazmem i radością bawili się w Strefie Atrakcji Dmuchanych, skacząc, zjeżdżając i wspinając się bez końca. Strefa Karuzel rozweseliła każdego, a kolorowe karuzele i wesołe melodie sprawiły, że dzieci poczuły się jak w bajce.

Strefa Aktywności dla Dzieci pobudziła wyobraźnię i kreatywność najmłodszych, którzy chętnie brali udział w różnorodnych grach, zabawach, warsztatach plastycznych i konkursach z nagrodami.
Najmłodsi goście pikniku mogli bezpiecznie bawić się w Strefie Malucha pod czujnym okiem animatorów i rodziców. Dla tych, którzy chcieli na chwilę odpocząć od zabawy, przygotowana została Strefa Relaksu z leżakami, hamakami i przyjemną muzyką w tle.
Strefa Gastronomiczno-Handlowa oferowała bogaty wybór smakołyków, od pysznych lodów i waty cukrowej po zdrowe przekąski i napoje. Dodatkowo, można było zakupić różnorodne pamiątki i zabawki.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za ich obecność i wspaniałą zabawę. Życzymy Wam dalszych radosnych chwil pełnych uśmiechu i szczęścia!