Podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego w pływaniu zawodnicy UKS Delfinek zaprezentowali bardzo wysoką formę sportową. Reprezentanci klubu z dużym zaangażowaniem rywalizowali z najlepszymi pływakami regionu, pokazując świetne przygotowanie, determinację oraz wolę walki.
Zawody zakończyły się dużym sukcesem – zawodnicy UKS Delfinek zdobyli łącznie 5 medali. Na najwyższym stopniu podium stanął Wojciech Kotkowski (25 m styl klasyczny). Dwa srebrne medale wywalczyli Wojciech Kotkowski (25 m styl dowolny) oraz Maria Lenarczyk (50 m styl motylkowy). Z kolei dwa brązowe krążki zdobyła Lena Ziółkowska (100 m styl dowolny oraz 50 m styl klasyczny).
8 maja 2026 roku w Aquaparku Kutno odbył się czwarty w tym roku turniej squasha. W rywalizacji wzięło udział 9 zawodników, a mecze były bardzo wyrównane i dostarczyły wielu sportowych emocji.
Najlepsi zawodnicy turnieju:
Daniel Jójka
Jarosław Zielak
Wiktor Rojewski
Marek Kowalski
Szczególne uznanie należy się najmłodszemu uczestnikowi zawodów
– 18-letniemu Wiktorowi Rojewskiemu, który po trzech wcześniejszych turniejach zakończonych na 4. miejscu, tym razem awansował na 3. miejsce
i po raz pierwszy stanął na podium.Czytaj dalej Turniej Squasha w Aquaparku Kutno – 8 maja 2026→
W Aquaparku Kutno rozegrano kolejny turniej squasha „Graj o Medal – OPEN”, który odbył się pod patronatem Polskiego Związku Squasha (kategoria C+ / C0). Organizatorem wydarzenia był MOSiR Kutno.