Dzień Dziecka w Kutnie- wielkie show taneczno-muzyczne

Prezydent Miasta Kutno i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie serdecznie zapraszają 4 czerwca w godzinach od 10:00 do 20:00 na piknik z okazji Dnia Dziecka w Kutnie.

„Rodzinny zawrót głowy” stał się najbardziej oczekiwanym piknikiem rodzinnym w regionie. Tegoroczna impreza, planowana od wielu miesięcy  będzie wydarzeniem wyjątkowym. Do Kutna zagości moc atrakcji- wszystkie połączy wspólne hasło- taniec i zabawa.

W tym roku odwiedzą nas gwiazdy popularnych telewizyjnych show. Podczas pikniku odbędzie się też finał konkursu tanecznego „Masz Minutę”, o którym więcej przeczytacie tutaj.

Jak co roku organizatorzy zaplanowali także imponującą liczbę urządzeń rekreacyjnych, która zapewni płynne korzystanie z atrakcji.

– Z roku na rok staramy się coraz bardziej uatrakcyjniać nasz piknik. Mamy nadzieję, że edycja pod hasłem Taniec i Zabawa, oraz atrakcje które dla Państwa przygotowaliśmy spotkają się z zainteresowaniem naszych małych i dużych sympatyków- komentuje Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie.

Wstęp na piknik jest bezpłatny.

Sponsorzy: Grupowa Oczyszczalnia Ścieków, ECO Kutno, Polfarmex, Hoop, Alsen, DS. Smith, BRICO Marche, Pini Polonia, Wasiakowie, Mavex, MPC, Mc Donalds, MKRPAlk, Zakład Remontowo Budowlany Przemysław Wojciechowski, Farma Tech

Organizatorzy: Kutno Miasto Róż, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Patroni Medialni: ekutno.pl, KCI, TV Kutno, Radio Victoria
Kreacja wydarzenia: Party Projekt