Squash – V Mistrzostwa Powiatu Kutnowskiego

W pierwszy marcowy weekend 2018 roku odbyły V Mistrzostwa Powiatu Kutnowskiego w Squashu, które rozegrane zostały na kortach Aquaparku Kutno. Do udziału w dwudniowych zmaganiach zgłosiło się ok 30 osób. W sobotnim  starciu 3 marca, w kategorii OPEN wzięło udział 17 osób, natomiast w niedzielę  4 marca, w kategorii  JUNIOR, która rozegrana została po raz pierwszy, podziwiać mogliśmy grę 6 młodych zawodników.

Zawodnicy, którzy zajęli miejsce na podium otrzymali okazałe puchary. Wszyscy uczestnicy mistrzostw dostali pamiątkowe certyfikaty uczestnictwa, oraz wzięli udział w konkursach, w których do wygrania były m.in. całodniowe zaproszenia do Aquaparku Kutno, piłeczki do gry w squasha czy też ręczniki z logo aquaparku.

WYNIKI: (na podstawie wygranych meczy, setów i małych punktów)